STW10NB60 SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL 600V - 0.69Ohm - 10A - TO-247 PowerMESH MOSFET 20040407
STW10NB60   TRANSISTOR MOSFET TO-247 20040407
STW10NB60 ST   N-CHANNEL 600V - 0.69 OHM - 10A - TO-247 POWERMESH MOSFET 20031102
STW10NB60 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-247 20031026
STW10NB60 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 10A I(D) | TO-247 20031022
STW10NB60 ST   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF 2SK2915 20120119
STW10NB60 ST TO-247   [替换型号]Replacement:Toshiba 2SK2915 20120101
全选
Total found 7 in 217540143