STU13NC50 ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STU13NC50 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 13A I(D) | TO-220VAR 20031026
STU13NC50 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 500V V(BR)DSS | 13A I(D) | TO-220VAR 20031022
STU13NC50 ST   [替换型号]Functional Equivalent:Infineon SPP11N60C3 20120119
全选
Total found 4 in 217540143