STP16NF06L ST   N-CHANNEL 60V - 0.07 OHM - 16A TO-220 STRIPFET POWER MOSFET 20031102
STP16NF06L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-220AB 20031026
STP16NF06LFP ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 11A I(D) | TO-220FP 20031022
STP16NF06L ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 60V V(BR)DSS | 16A I(D) | TO-220AB 20031022
STP16NF06L ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:Fairchild FQP13N06L 20120119
HUFA76407P3 Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP16NF06L 20120118
HUF76407P3 Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP16NF06L 20120118
FQP13N06L Fairchild   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STP16NF06L 20120118
2SK2927 Renesas   [替换型号]Compatible Equivalent:ST STP16NF06L 20120118
全选
Total found 9 in 217540143