IXFH26N60Q IXYS TO-247   POWER DEVICES DISCRETE MOSFETs N-Channel 20120109
IXFH26N60P IXYS TO-247   POWER DEVICES DISCRETE MOSFETs N-Channel 20120109
IXFH26N60P IXYS   Polar N-Channel MOSFETs with Fast Intrinsic Diode 20060921
IXFH26N60Q IXYS TO-247   MOSFETs with Fast Intrinsic Diode 20050211
IXFH26N60Q IXYS   P-Spice Files 20050211
IXFH26N60 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 26A I(D) | TO-247AD 20031026
IXFH26N60 IXYS Corp   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 600V V(BR)DSS | 26A I(D) | TO-247AD 20031022
IXFH26N60Q IXYS   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST STW20NM60FD 20120117
IXFH26N60 IXYS   [替换型号]Functional Equivalent IRF IRFPC60LC 20120117
STW20NM60FD ST TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH26N60P 20120108
IRFPS27N60K IR TO-247AC   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH26N60Q 20120108
IRFPS22N60K IR TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH26N60Q 20120108
IRFP27N60K IR TO-247AC   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH26N60Q 20120108
IRFP26N60L IR TO-247AC   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH26N60Q 20120108
IRFP22N60K IR TO-247AC   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH26N60Q 20120108
FQA24N60 FAIRCHILD TO-3P   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH26N60Q 20120108
FQA24N60 FAIRCHILD TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH26N60Q 20120108
APT6027BVR APT TO-247 [B]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH26N60Q 20120108
APT6025BVR APT TO-247 [B]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH26N60Q 20120108
APT6025BVFR APT TO-247 [B]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH26N60Q 20120108
APT6025BLL APT TO-247 [B]?   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH26N60Q 20120108
APT6025BFLL APT TO-247 [B]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH26N60Q 20120108
APT6021BLL APT TO-247 [B]?   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH26N60Q 20120108
APT6021BFLL APT TO-247 [B]   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH26N60Q 20120108
全选
Total found 24 in 217540143