HGTG20N60C3D Fairchild Semiconductor Corp   20060608
HGTG20N60C3D Intersil Corp   TRANSISTOR | IGBT | N-CHAN | 600V V(BR)CES | 45A I(C) | TO-247AD 20031026
HGTG20N60C3D Fairchild Semiconductor Corp   TRANSISTOR | IGBT | N-CHAN | 600V V(BR)CES | 20A I(C) | TO-247 20031026
HGTG20N60C3DR Fairchild   [替换型号]Functional Equivalent:IRF IRG4BC40F 20120118
HGTG20N60C3D Fairchild   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRG4PC40UD 20120118
HGTG20N60C3DR Harris TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXSH30N60BD1 20120108
HGTG20N60C3DR Harris TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXSH24N60BD1 20120108
HGTG20N60C3D Harris TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXSH30N60BD1 20120108
HGTG20N60C3D Harris TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXSH24N60BD1 20120108
HGTG20N60C3D FAIRCHILD TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXSH30N60CD1 20120108
HGTG20N60C3D FAIRCHILD TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXSH30N60BD1 20120108
HGTG20N60C3D FAIRCHILD TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXSH24N60BD1 20120108
全选
Total found 12 in 217540143