BZX85C6V2 CDIL   1.3 /2 W Axial Leaded Zeners 20090603
BZX85C6V2G EIC   20090602
BZX85C6V2 EIC   20090602
BZX85C6V2 Transys   Zener DO-41 20070414
BZX85C6V2 CDIL   1 W Axial Leaded Zeners 20070110
BZX85C6V2G EIC   20070109
BZX85C6V2 EIC   20070109
BZX85C6V2 MCC   Zener Diodes 20061101
BZX85C6V2 TSC   20060710
BZX85C6V2 Fairchild Semiconductor Corp   20060608
BZX85C6V2RL Motorola   500 mW DO-35 Glass Zener Voltage Regulator Diodes 20040408
BZX85C6V2 Vishay Telefunken   Silicon Epitaxial Planar Z朌iodes 20040408
BZX85C6V2   ZENER DIODE 1.3W 6.2V 20040408
BZX85C6V2RL Motorola   500 mW DO-35 Glass Zener Voltage Regulator Diodes 20040406
BZX85C6V2 Vishay Telefunken   Silicon Epitaxial Planar Z朌iodes 20040406
BZX85C6V2   ZENER DIODE 1.3W 6.2V 20040406
ZPY6.2 Diotec GmbH   Replacement with:1N4735A/BZV85C6V2/BZW22C6V2/BZX61C6V2/BZX85C6V2 20040303
BZX85C6V2GP Fagor DO-41   Zener Diodes 20040226
BZX85C6V2 VISHAY   Silicon Epitaxial Planar ZvDiodes(58.84 k) 20021222
BZX85C6V2RL ONSemi   [替换型号]Compatible Equivalent:Diodes 1N4735A 20120118
BZX85C6V2 Diotec   [替换型号]Possible Analogue:ZPY6.2 20120118
1N4735A Central   [替换型号]Compatible Equivalent Central BZX85C6V2 20120117
全选
Total found 23 in 217540143