BZX85C30 CDIL   1.3 /2 W Axial Leaded Zeners 20090603
BZX85C30G EIC   20090602
BZX85C30 EIC   20090602
BZX85C30 Transys   Zener DO-41 20070414
BZX85C30 CDIL   1 W Axial Leaded Zeners 20070110
BZX85C30G EIC   20070109
BZX85C30 EIC   20070109
BZX85C30 MCC   Zener Diodes 20061101
BZX85C30 TSC   20060710
BZX85C30 Fairchild Semiconductor Corp   20060608
BZX85C30RL Motorola   500 mW DO-35 Glass Zener Voltage Regulator Diodes 20040408
BZX85C30 Vishay Telefunken   Silicon Epitaxial Planar Z朌iodes 20040408
BZX85C30   ZENER DIODE 1.3W 30V 20040408
BZX85C30RL Motorola   500 mW DO-35 Glass Zener Voltage Regulator Diodes 20040406
BZX85C30 Vishay Telefunken   Silicon Epitaxial Planar Z朌iodes 20040406
BZX85C30   ZENER DIODE 1.3W 30V 20040406
ZPY30 Diotec GmbH   Replacement with:1N4751A/1N4843A/B/BZV85C30/BZW22C30/BZX61C30/BZX85C30 20040303
BZX85C30GP Fagor DO-41   Zener Diodes 20040226
BZX85C30 VISHAY   Silicon Epitaxial Planar ZvDiodes(58.84 k) 20021222
BZX85C30RL ONSemi   [替换型号]Compatible Equivalent:Diodes 1N4751A 20120118
BZX85C30 Diotec   [替换型号]Possible Analogue:ZPY30 20120118
1N4751A Central   [替换型号]Compatible Equivalent Central BZX85C30 20120117
全选
Total found 23 in 217540143