BZX85C27 CDIL   1.3 /2 W Axial Leaded Zeners 20090603
BZX85C27G EIC   20090602
BZX85C27 EIC   20090602
BZX85C27 Transys   Zener DO-41 20070414
BZX85C27 CDIL   1 W Axial Leaded Zeners 20070110
BZX85C27G EIC   20070109
BZX85C27 EIC   20070109
BZX85C27 MCC   Zener Diodes 20061101
BZX85C27 TSC   20060710
BZX85C27 Fairchild Semiconductor Corp   20060608
BZX85C27RL Motorola   500 mW DO-35 Glass Zener Voltage Regulator Diodes 20040408
BZX85C27 Vishay Telefunken   Silicon Epitaxial Planar Z朌iodes 20040408
BZX85C27   ZENER DIODE 1.3W 27V 20040408
BZX85C27RL Motorola   500 mW DO-35 Glass Zener Voltage Regulator Diodes 20040406
BZX85C27 Vishay Telefunken   Silicon Epitaxial Planar Z朌iodes 20040406
BZX85C27   ZENER DIODE 1.3W 27V 20040406
ZPY27 Diotec GmbH   Replacement with:1N4750A/1N4842A/B/BZV85C27/BZW22C27/BZX61C27/BZX85C27 20040303
BZX85C27GP Fagor DO-41   Zener Diodes 20040226
BZX85C27 VISHAY   Silicon Epitaxial Planar ZvDiodes(58.84 k) 20021222
BZX85C27RL ONSemi   [替换型号]Compatible Equivalent:Diodes 1N4750A 20120118
BZX85C27 Diotec   [替换型号]Possible Analogue:ZPY27 20120118
1N4750A Central   [替换型号]Compatible Equivalent Central BZX85C27 20120117
全选
Total found 23 in 217540143