BZX85C12 CDIL   1.3 /2 W Axial Leaded Zeners 20090603
BZX85C12G EIC   20090602
BZX85C120 EIC   20090602
BZX85C12 EIC   20090602
BZX85C12 Transys   Zener DO-41 20070414
BZX85C12 CDIL   1 W Axial Leaded Zeners 20070110
BZX85C12G EIC   20070109
BZX85C120G EIC   20070109
BZX85C120 EIC   20070109
BZX85C12 EIC   20070109
BZX85C12 MCC   Zener Diodes 20061101
BZX85C120 TSC   20060710
BZX85C12 TSC   20060710
BZX85C12 Fairchild Semiconductor Corp   20060608
BZX85C12RL Motorola   500 mW DO-35 Glass Zener Voltage Regulator Diodes 20040408
BZX85C12 Vishay Telefunken   Silicon Epitaxial Planar Z朌iodes 20040408
BZX85C12   ZENER DIODE 1.3W 12V 20040408
BZX85C12RL Motorola   500 mW DO-35 Glass Zener Voltage Regulator Diodes 20040406
BZX85C12 Vishay Telefunken   Silicon Epitaxial Planar Z朌iodes 20040406
BZX85C12   ZENER DIODE 1.3W 12V 20040406
ZPY120 Diotec GmbH   Replacement with:1N4858A/B/BZW22C120/BZX61C120/BZX85C120 20040303
ZPY12 Diotec GmbH   Replacement with:1N4742A/1N4834A/B/BZV85C12/BZW22C12/BZX61C12/BZX85C12 20040303
BZX85C12GP Fagor DO-41   Zener Diodes 20040226
BZX85C120GP Fagor DO-41   Zener Diodes 20040226
BZX85C12 VISHAY   Silicon Epitaxial Planar ZvDiodes(58.84 k) 20021222
BZX85C12RL ONSemi   [替换型号]Compatible Equivalent:Diodes 1N4742A 20120118
BZX85C120 Diotec   [替换型号]Possible Analogue:Diotec ZPY120 20120118
BZX85C12 Diotec   [替换型号]Possible Analogue:ZPY12 20120118
1N4742A Central   [替换型号]Compatible Equivalent Central BZX85C12 20120117
全选
Total found 31 in 217540143