12TQ045S IR   45V 15A Schottky Discrete Diode in a D2-Pak package 20030311
12TQ045S IRF   [替换型号]Compatible Equivalent:Diodes SBG1645CT 20120118
PBYR1645B   [替换型号]Replacement:Sensitron 12TQ045S 20120101
全选
Total found 4 in 217540143